Інформація про наші стенди

Шкільні стенди – невід’ємна деталь кожного навчального закладу. Саме із стенду-візитки починається знайомство зі школою, на стендах можна знайти всю важливу інформацію для учнів та батьків, презентувати досягнення учнів та, навіть, проводити виховну роботу.

Очевидно, що шкільний стенд – це непрямий засіб комунікації між учнем та вчителем, вчителем і батьками. Завдяки стенду можна не лише сповістити важливу інформацію, таку як розклад уроків, оголошення про олімпіаду чи внутрішні правила школи, але і розповісти про історію школи, надати корисні поради від лікаря або психолога, привити учням навики охорони безпеки життєдіяльності, та, навіть, виховувати естетичний смак.

Саме тому наша компанія розробила декілька стилів загальношкільних стендів, за допомогою яких можна забезпечити поінформованість учнів та навчального колективу усіма необхідними відомостями.

В нашому асортименті можна знайти стенди для класного кутка, інформації для учнів та інформації для батьків, внутрішні правила школи (вони можуть бути попередньо надрукованими або вставленими у спеціальні кишеньки), стенди учнівського самоврядування та методичної роботи, порад лікаря та соціально-психологічної служби, куток профспілки та атестації педагогічних кадрів і, найголовніше – стенд-візитку школи.

В більшості українських шкіл досі збереглись, тепер уже, раритетні радянські стенди. Такі, здавалося б надійні і довговічні важкі стенди можуть стати серйозною загрозою здоров’ю учнів, адже при падінні такий стенд може призвести до травмування дітей, не говорячи вже про те, що буде пошкоджено шкільне обладнання та меблі.

Наша компанія виготовляє стенди з надлегкого високоякісного матеріалу – ПВХ. Однією з найважливіших характеристик ПВХ є те, що цей матеріал не горить на повітрі, має високу стійкість до температур (від −15 °C до +65 °C), Більше того, ПВХ стійкий до більшості кислот та розчинників, мінеральних масел та, навіть, лугів, що дозволяє безпечно розміщувати стенди нашою компанії у кабінетах хімії. ПВХ – хоч і синтетичний, однак, антиалергенний матеріал, тому його сміло можна розміщувати у навчальних закладах. Він також стійкий до вологи, тому ви легко зможете підтримувати чистоту у приміщенні та здійснювати вологе прибирання.

This entry was posted in Стенди для школ and tagged , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Коментувати не дозволено.