ЛіМаСо Текстиль


ТзОВ „ЛіМаСо-Транс” засноване у 2004 році з метою надання послуг у сфері міжнародних перевезень. Та окрім послуг транспортних перевезень із 2010 року підприємством запроваджено та активно розвивається ще один напрямок діяльності, а саме пошиття та реалізація текстильної продукції.
Підприємство здійснює пошиття та реалізацію широкого асортименту текстильної продукції для домашнього та готельно-ресторанного сектору. Проводимо гуртовий продаж оригінальних тканин провідних виробників Італії, Франції, Туреччини та Румунії.

ЛіМаСо Текстиль. Брендування Mercedes Sprinter.
ЛіМаСо Текстиль. Брендування Mercedes Sprinter.

Жовтень, 2011 р.
На замовлення ТзОВ “Лімасо транс” нами розроблено дизайн та виконано рекламне оформлення автомобіля Mercedes Sprinter. На машині рекламується підрозділ підприємства, що займається виготовленням та продажем текстилю – “ЛіМаСо – Текстиль”.Детальніше…

ЛіМаСо Текстиль. Peugeot PARTNER
Рекламне оформлення автомобіля Peugeot Partner

Квітень, 2011 р.
На замовлення ТзОВ “Лімасо транс” нами розроблено дизайн та виконано рекламне оформлення автомобіля Peugeot Partner. На машині рекламується підрозділ підприємства, що займається виготовленням та продажем текстилю – “ЛіМаСо – текстиль”.Детальніше…

leyba---
ЛіМаСо текстиль. Оформлення магазину салону у ТЦ “Марк”

На замовлення ТзОВ “ЛіМаСо Транс” нами був розроблений логотип підрозділу з виготовлення і продажу виробів з текстилю “ЛіМаСо Текстиль”. А також – дизайн та оформлення магазину-салону у ТЦ “Марк”, м. Львів.